«

»

Сен 07

«Healthy School» — позитив, енергія та запальний танок!!!

41261921_1038517269660199_3754906443069784064_n

Загальношкільний День здоров’я у Академії творчості – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. В цьому році школярі вирішили показати, що здоровя це ни лише спортивний дух, а ще екологічний світогляд, інтелектуальний і звичайно ж творчий.

Наймолодші учні нашої школи відправились на прогулянку містом та завітали до Краєзнавчого музею, щоб дізнатись багато нового про своє улюблене місто, а учні 2 – х – 4 – х класів весело провели час на березі Чорного моря та отримали заряд енергії від спортивних естафет.
Дуже модною тенденцією сьогодні є квест-гра яка була організована для учнів 5 – х, 6 – х, 8 – х класів «Вектор здоров’я» де вихованці відвідали вісім станцій підготовані вчителями предметниками. Першою захопливою станцією магічного дива була Хімія, станція під назвою « Гаррі Потер». Наступною цікавинкою для учнів нашої школи була станція — фізика — « Цікава наука». В кабінеті біології діти виготовляли цікавий сувенір на станції « Травяничка». В кабінеті географії учням запропонували скласти валізу в подорож Карпатськими горами, або в місто музеїв Переяслав – Хмельницький, або на море в Одесу. На станції української мови, учні разом з вчителем, вчились римувати та складати вірші. Креативною та творчою була станція образотворчого мистецтва з організованою « Б’юті зоною» — дитячого фейс – арту. Пізнавальною була станція в бібліотеці нашої школи де учні організували літературний Флеш – моб.
Не менш цікавою була станція « Селфі» де учні мали унікальну можливість зробити селфі зі знаменитістю, а вже хто є справжньою знаменитістю для наших учнів свідчать самі фото – Селфі.
Учні старшої школи 9 – х класів організували Екологічний челендж та передали естафету іншому класу із завданням: «Посадити на квітниках біля школи 10 кущів троянд».
Учні 10 класу взяли участь у Спортивному челенджі та довели, що є справжніми спортсменами, віджимаючись від полу передали естафету іншому класу.
Справжній майстер-клас організували учні 9 – 11 класів та довели, що збиратись у туристичний похід для наших учнів це не проблема, а навпаки задоволення.
Вдосконалюючи свої фізичні дані та творчі здібності під час заходу діти отримали справжні, щирі позитивні емоції, нові знання і вміння.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>