↑ Вернуться > Наші досягнення

2018-2019 н.р.

Списки переможців у 2018/19 навчальному році

Географія з краєзнавством

№ з\п Клас Місце ПІБ здобувача освіти ПІБ учителя
1 10 ІІІ Котлярова Катерина Дмитрівна Пазяк  Ірина Богданівна
2 11 І Баранов Ярослав Юрійович Пазяк  Ірина Богданівна

Інформаційні технології

№ з\п Клас Місце ПІБ здобувача освіти ПІБ учителя
1 9 ІІІ Олійник Дмитро Ігорович Краснова Олена Олександрівна

Історія

№ з\п Клас Місце ПІБ здобувача освіти ПІБ учителя
1 11 ІІІ Баранов Ярослав Юрійович Серьогін Олександр Олександрович

Основи правознавства

№ з\п Клас Місце ПІБ здобувача освіти ПІБ учителя
1 9 І Довгаль Олександра Олексіївна Смирнова Галина Олександрівна
2 10 І Прокопенко Ксенія

Володимирівна

Смирнова Галина Олександрівна
3 11 ІІ Баранов  Ярослав Юрійович Серьогін Олександр Олександрович

Трудове навчання

№ з\п Клас Місце ПІБ здобувача освіти ПІБ учителя
1 9 ІІ Риженкова Анастасія Олексіївна Кушнірук Віра Олексіївна

Математика

№ з\п Клас Місце ПІБ здобувача освіти ПІБ учителя
1 9 ІІІ Олійник Дмитро Ігорович Гавриш Світлана Петрівна

Хімія 

№ з\п Клас Місце ПІБ здобувача освіти ПІБ учителя
1 7 ІІ Латишев Віталій Вадимович Глазунов Микола Миколайович
2 9 ІІІ Ляшенко Анастасія Сергіївна Глазунов Микола Миколайович

Українська мова та література

№ з\п Клас Місце ПІБ здобувача освіти ПІБ учителя
1 7 ІІІ Дудченко Ксенія Геннадіївна Котелевич Оксана Василівна
2 8 І Смирнов Даніїл Дмитрович Боднарюк Інна Миколаївна
3 9 ІІІ Мелешко Анна Андріївна Савінова Валентина Миколаївна
4 10 ІІІ Котлярова Катерина Дмитрівна Боднарюк Інна Миколаївна
5 11 ІІІ Баженова Юлія Юріївна Варакіна Оксана Миколаївна

Позаурочна та позашкільна діяльність

ПІБ учня, клас Ґатунок  та рівень Хто підготував
Смирнов Даніїл 8-Б Обласний етап у номінації «Кращий гід-екскурсовод» інноваційного проекту «Профі Кемп» — І місце Смирнова Н.О.
Смирнов Даніїл 8- Б клас Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів, ІІ місце Краснова О.О.
Команда: Уварова А., Довгаль О., Посєвкова А., Ракша А. – 9 клас;

Плотник Д., Балан Н., Баженова А., Рябікіна О. – 10 клас;

Скороход М. – 7 клас.

Обласний етап «Профі Кемп» — І місце Смирнова Н.О.
Іващенко Тимофій 8-Б районна Спартакіада з легкої атлетики, прижки у висоту — І місце;  обласна спартакіада з легкої атлетики, прижки у висоту — ІІІ місце; районна Спартакіада з пляжного волейболу серед юнаків — ІІІ місце Яресько О. М
Кулініч Андрій 8-Б районна Спартакіада з легкої атлетики, штовхання ядра — ІІ місце Яресько О. М.
Олійник Дмитро 9-А районна Спартакіада з легкої атлетики, штовхання ядра ІІІ місце Бандура С.Я.
Новохижня Катерина 11 клас районна Спартакіада з легкої атлетики, штовхання ядра ІІІ місце Бандура С.Я.
Анд’ял Аристарх 9-Б районна Спартакіада з легкої атлетики, біг 400м Ковальчук Є.О.
Краснова Діана 3-А клас XVII Міжнародному конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, ІІІ місце Буланова І.М.
Соловей Софія, 9-Б Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів,  ІІ місце Буланова І.М.
Гуляєв Данило, Малиновський Ярослав, Прокопець Антон, Лепорда Олександра, Смирнов Даніїл

8-Б клас

районний етап з туристичного краєзнавства — І місце Бондаренко О., Пазяк І. Б.,
Бац Н.І.
Борош Денис 8А

Соценко Данило 8-А

Дитяча ліга

Шкіряний м’яч  футбол ІІ місце

Ржеутський І.В.
Олійник Д., Посєвкова А, Ворфоломєєва А., Франчук А, Стоянова О., Ольшевський Д., Лоза В., Соловей А., Надточий О. 10 клас. Гра «Джура. Сокіл»  районний етап ІІІ місце Ржеутський І.В.
Ширяєв А., Островський А., Погребняк А., Зімнухов Є, Аббасов В., Петриченко І., Костенко Р., Гришко М., Шорік В., Бурячок А., Соценко Д., Комаров А., Сидоров І., Волошин Б. Кубок Скадовська – І місце (2005-2006 р.н.), Шкіряний м’яч – ІІІ місце (2006 р.н.), І місце (2005 р.н.) Ржеутський І.В.
Переможці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»:
Блошенко Дмитро 1-Б Номінація «Художня вишивка», І місце Касацька С.М.
Демченко Олександр 2-А Номінація «Народна лялька», І місце Гаєвська В.М.
Позднякова Єва 3-Б Номінація «Народна лялька-оберіг», І місце Питлик Т.Ю.
Березанська Анастасія 4-А Номінація «Вироби зі стрічки», І місце Кравченко А.М.
Дьяков Кирил 2-Б Номінація «М’яка іграшка», І місце Карнаухова Т.М.
Висоцький Максим 1-А Номінація «М’яка іграшка», ІІ місце Калмикова В.О.
Грибанова Руслана 4-Б Номінація «Вироби з природніх матеріалів», І місце Балабанова І.В.
Островський Артем та Смикова Софію 5-Б

Лунгу Вероніка та Грушовець Поліна 6-А Пінчак Юлія та Курман Катерина 8 клас

Маклигіна Тетяна та Щєрбаньова Єлизавета 11 клас

Уразаєва-Ваніна Маргарита та Насібуліна Каміла 7 клас

Номінація «Інші техніки», І місце

гурток образотворчого мистецтва «Колорит».

Кушнірук В.О.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>