«

»

Окт 30

Урок «Майстерня мовознавства»

22780650_841001446078450_7980512685031431366_n

25 жовтня у Скадовській «Академії творчості» у 4-А класі відбувся урок, який можна з впевненістю назвати «Майстерня мовознавства».

Учитель Тананіко Зінаїда Григорівна — майстер педагогічної справи, влаштувала справжній КВК за темою «Речення». Дві команди «Мовознавці» та «Всезнайки» змагалися у майстерності мовленнєво-творчих здібностей. Учні дуже креативно склали опис осінніх айстр використовуючи речення з однорідними і другорядними членами (означення). Кожна з команд вміло підбирала синоніми до вказаних фразеологізмів. Учні під час уроку стали редакторами, уміло виправляючи помилки та недоречно вжиті слова. Наприкінці уроку своєрідною рефлексією стали «смайли», на яких діти відобразили свої емоції та почуття. Весела українська пісня «Хай у вас і в нас — усе буде гаразд» з побажанням добробуту кожній родині подарувала усім присутнім гордість за рідну землю квітучу мову та її нескінчені багатства.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>