«

»

Ноя 15

Українська мова — барвистий килим самоцвітів — це криниця духовності і моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності та щирості.

23517931_1483031201810602_4834807179183686279_n

Українська мова — барвистий килим самоцвітів — це криниця духовності і моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності та щирості.
Свято, яке відзначили учні « Академії творчості» разом з вихованцями ДНЗ « Казка», було присвячено її величності Українській мові, щоб ще раз підкреслити, що те, чим ми повсякденно користуємося, є справжнім дивом, великим і прекрасним.


Виховання юних громадян України для Нас дуже важливе, тому наш обов’язок формувати в дітях патріотичні почуття, мораль та душевність.
Учні нашої школи підготували незвичайну подорож для маленьких патріотів до « Країни знань української мови» під назвою « Мовний листопад», діти подорожували чарівними стежинками рідної мови, виконували різноманітні завдання, відгадували загадки та вміло повторювали вправи під веселу руханку. Уквітчали нашу рідну Батьківщину за допомогою знань про українську мову та нашу державу. Прикрасили багряним осіннім листям самотнє дерево висловами про українську мову. І на завершення наші учні на згадку, перемалювали долоньки вихованців та познайомились з ними ще ближче.
Оце молодці! І все-таки добре, що ми живемо в Україні, що ми веселі й завзяті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>