«

»

Мар 28

«Світ без конфліктів»

29694387_293121401219836_6922765936640563013_n

Школа передбачає не тільки процес навчання, а й спілкування з вчителями, однокласниками та учнями інших класів. 28 березня у стінах Скадовської СЗОШ І-ІІІ ступенів «Академія творчості» відбувся тренінг «Світ без конфліктів» у 7-А класі, який провела медіатор шкільної служби порозуміння «Відкриті серця» Белєвцова Дар’я.

Розпочався тренінг вправою «Доріжка знайомств», на якій учні називали дві риси свого характеру та своє захоплення; «Торбинка асоціацій», розкривала значення слова «конфлікт». Вправи «Ми творимо», «Повітряна кулька» — показали учням, що кожна людина неповторна та індивідуальна.
На завершення тренінгу школярі дійшли до висновку «Як тільки ти навчишся дзеркально дивитися на конфліктну ситуацію – не занурюючись в неї по вуха, а споглядаючи її з боку – то повір, вона неодмінно вирішиться з мінімальними втратами для тебе!» Треба лише поставити себе на місце іншої людини і уявити: а що ти сам зробив або захотів зробити в даному випадку?»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>