«

»

Сен 01

Свято Першого дзвоника

Незвичайне, карантинне, особливе… Але, безперечно, незабутнє, хвилююче,святкове… А особливо для тих, хто вперше переступає шкільний поріг, ідучи на свій перший у житті урок…

1 вересня традиційно пройшло свято Першого дзвоника у стінах Скадовської СЗОШ І — ІІІ ступенів » Академія творчості».В такий нелегкий час адміністрація школи змогла зробити свято саме для першачків, які переступили поріг нашої школи. Директор школи Галина Олександрівна привітала всіх з чудовим свято Днем Знань. » Академія творчості» гостинно відчинила свої двері для маленьких першачків і запросила їх у просторі і затишні класи на перший урок.

Учні 1-А класу під керівництвом учителя Питлик Тетяни Юріївни, провели свій перший крок. Діти мали можливість познайомитись один з одним, з класним керівником. Вчитель розповіла про правила поводження в школі, наголосила на правилах особистої гігієни в період карантину

1а 1а1

Під час першого уроку учні 1-Б класу, під керівництвом учителя Югової Наталі Іванівни знайомилися з поняттям «Батьківщина», будували асоціативний кущ, грали в ігри, розгадували загадки, знайомилися з «правилами учня», дивилися мультфільм і вивчили свою першу шкільну пісню. Закінчився урок малюванням картини, де кожен учень проявив свої творчі здібності. Надзвичайна тепла атмосфера в класі зробили урок цікавим, пізнавальним, спрямованим на розвиток гарних взаємовідносин в новій шкільній родині.
1б 1б1
учні 2-А класу Скадовської «Академії творчості» проводять свято Першого дзвоника незвично, цікаво та з користю для здоров`я!
Щоб продовжити літо хоча б ще на хвильку, учні 2- А класу провели свій перший урок в стилі спортивно-розважальної гри на березі моря, виконуючи пізнавальні завдання загадкової країни «Веселковий дзвоник». Діти змогли зарядитися позитивними емоціями на новий навчальний рік.
2а 2а1
учні 2-Б класу здійснили подорож до міста Доброти. На свято до дітей завітали мешканці цього міста- Добрик і Добринка, які повели учнів Стежинкою Добра, містом Мудрості і парком Дружби. А потім всі разом намалювали дерево Дружби.
У кожного з нас живе маленьке сонечко. Це сонечко-доброта, яка живе у наших серцях. Вмійте дарувати
тепло своїх сердець всьому живому, всім, хто оточує Вас!
2б2 2б3
ля учнів 3-А класу перше вересня пройшло у вигляді гри-квесту. Вони побували на станції «Знахідок», «Дружби», «Смаколики» де проявили свої знання та кмітливість, а також дізнались багато нового. Наприкінці свята наш дружній клас станцював флешмоб «Квітуча Україна». Було весело, цікаво та пізнавально. Цей яскравий та святковий день зарядив дітей позитивом та дав натхнення на весь навчальний рік. Зі святом вас любі діти!!!
3а 3а1
вій перший урок учні 3-Б класу провели на березі моря. Ми розробили свої власні правила роботи в групах, поділилися найяскравішими враженнями, отриманими під час літніх канікул, знайшли оптимістичні виходи із складних ситуацій. Найбільші враження діти отримали, коли загадали три бажання Золотій рибці. Одне бажання виявилось спільним – бути здоровими. І ми впевнені, що наші бажання обов’язково здійсняться!
3б 3б1
Цікаво,змістовно і весело у 4-А класі пройшло свято зустрічі «Ми разом і ми щасливі». Учні висловлювали свої думки,мрії та побажання,з вірою в те,що вони обов’язково збудуться. Час сплинув непомітно за веселими іграми та руханками. Сподіваємося,що цей навчальний рік буде успішним.
4а 118779532_2607579306220565_1777878541504073201_n
4-Б класс…Дiти з нетерпiнням чекали сьогоднiшнього дня- Дня знань.Як i годиться зiбралися на свiй перший урок..Усiм було весело i цiкаво .Не забули провести iнструктаж, щодо безпечної поведiнки пiд час навчання у школi.Ми дружнi, завзятi,розумнi,веселi-у цьому наша єднicть…
4б 4б1
« Перший раз у п’ятий клас!» — під такою назвою для учнів 5 – А класу Скадовської СЗОШ І- ІІІ ступенів «Академія творчості» пройшов перший урок, який створив сприятливу атмосферу, спонукав до активності, творчості, креативності, розвинув пізнавальний інтерес до нових знань. П’ятикласників привітала заступник директора з ВР Смирнова Н. О., побажавши дітям нових звершень і перемог у навчанні.
Опрацювавши інструктаж про короновірус, діти дізналися шляхи протидії поширенню вірусу та засоби захисту й безпеки.
Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці.
5а 5а1
Дружньо,весело,на позитиві пройшла зустріч учнів 5-Б класу під гаслом Start up, п’ятикласники.Учні із задоволенням виконували різноманітні завдання:розгадували загадки,створювали квітку очікувань і можливостей. До нас на зустріч завітала заступник з ВР Смирнова Н.О .Зустріч пройшла в піднесеному настрої. Учні пройшли інструктаж з Covid.
5б 5б1
в 6-Б класі було проведено перший урок на тему «Вода як джерело життя і здоров’я».Зустріч відбулася на березі моря. Діти брали активну участь в іграх та обговоренні актуальної теми важливості води як для суспільства, так і для окремої людини. Діти отримали заряд позитивних емоцій.
6б1 6б2
У 7-а класі було проведено урок у вигляді гри-квесту » Відкрий для себе Україну». Учні були об’єднані у дві команди, обрали капітанів, назви команд, девіз та емблему . Під час гри-квесту здобувачі освіти пройшли чотири станції (етапи), на яких виконали творчі завдання, пов’язані з історією нашої неньки України. Команду-переможця нагороджено грамотою.
7а 7а1
Мистецтво малювати на стінах приміщень виникло багато тисяч років назад, але навіть в наш бурхливий вік розквіту різноманітних інновацій, воно не втрачає своєї новизни і привабливості.
В цей святковий вересневий день учні Скадовської ,,Академії творчості,, 8-А та 7-Б класів створили експозицію ,,Кольори рідної країни,,. Вони розмалювали стіни своєї школи українським орнаментом, який є одним із способів зацікавити школярів і залучити до плідної роботи.
Діти із задоволенням розмальовували стіни школи різнокольоровими фарбами і сподіваються залишити свій слід на довгі роки.
8а 8а1
у 8- Б класі на березі моря пройшов математичний квест на тему «Математика і здоров’я. З великим завзяттям учні вирішували задачи і анаграми про здоров’я.Придумали багато приказок і прислів’їв присвячених темі здоров’я.
8б1

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>