«

»

Янв 28

«Рідна школа чекає вас»

golovna

«Академія творчості» здійснила неймовірно – загадковий, незвичайний та легкий як в дитинстві віртуальний авіа політ в країну під назвою «Рідна школа чекає вас», на борт авіалайнера з білетами на зустріч гарному настрою поспішали шановні випускники та почесні гості, ветерани педагогічної праці.

 Доброзичливу енергію та вражаючу хвилю позитиву, кращі та зворушливі побажання подарувала гостям директор школи Галина Олександрівна.
Шкільний театр учасників «Експромт» вражав глядачів акторською грою, сюрпризами та дарував гарний настрій із найкращими побажаннями та щирістю.
Дотепні жарти та акторська гра традиційного КВНу від команд «Випускників» та «Вчителів» надихала глядачів на гучні оплески, веселий сміх та залишила хороші, яскраві враження від гри.
Ми віримо що проведені миті в нашому імпровізованому аеропорту «Академія творчості» залишаться у вашій пам’яті на довгі роки, як добрі спогади.
У вашому житті буде ще не мало аеропортів, вокзалів, причалів, станцій Але пам’ятайте одне що двері нашого аеропорту «Академія творчості» для Вас завжди відкриті А злітна смуга завжди вільна і освітлена.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>