«

»

Окт 05

«Пожежна безпека».

22154257_832265233618738_8691985477408573927_n

28 вересня 2017 року, у рамках проведення у Скадовській спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів «Академія творчості» тижня знань безпеки життєдіяльності, працівники 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини провели учням 5-х класів лекцію «Пожежна безпека».


У ході зустрічі Скадовські рятувальники розповіли дітям і викладачам про основні правила пожежної безпеки. Вогнеборці нагадали п’ятикласникам головні чинники небезпеки та порядок дій у разі загрози життю. Особлива увага зверталася на недопущення виникнення пожеж у житловому секторі через порушення вимог безпечного використання приладів опалення.
Усі присутні жваво брали участь у дискусії та відповідали на запитання фахівців Служби порятунку.
Після лекції учням та викладачам було продемонстровано роботу обладнання пожежної машини та проведено інструктаж щодо правильного поводження із технікою для пожежогасіння.
Ось таким чином наші діти вчаться бути відважними, мужніми, сміливості та вчасно надати допомогу у екстреній ситуації. Такі уроки не минають даремно…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>