«

»

Май 21

«Палітра почуттів у фарбах міста, що цвіте красою»

18518026_763168640528398_7066802705880057142_o18588951_763168627195066_8938914342719976046_o

«Палітра почуттів у фарбах міста, що цвіте красою» під такою назвою у стінах Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 проведено креативну педагогічну раду за участю представників батьківської громадськості, органів державної влади, громадських організацій.

Головними експертами стали: заступник голови Скадовської районної державної адміністрації – Сєркова Надія Миколаївна,Начальник відділу освіти Скадовської районної державної адміністрації — Дудченко Ольга Миколаївна,
начальник Комунальної установи «Скадовський методичний кабінет» — Бєлоус Наталія Євгенівна, методист районного методичного кабінету – Кейдалюк Тетяна Леонідівна, голова громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації — Бартчук Ірина Дмитрівна, депутат Скадовської районної ради – Філенко Наталія Миколаївна,
голова громадської організації «Активна громада» — Пономаренко Валентина Василівна, громадський діяч — Закусило Ольга Миколаївна, доктор філософії, доцент кафедри виховання — Назаренко Людмила Миколаївна, завідувач науково-методичної лабораторії інноваційної діяльності та роботи з обдарованою молоддю КВНЗ — Сургаєва Вікторія Володимирівна. З перших хвилин прекрасного дійства, що відбувалося у школі усіх охопило почуття окрилення від виступу творчих обдарувань — учнів, які презентували навчальний заклад, як «Академія творчості». Перлиною заходу стало знайомство з творчими майстернями школи, робота в креативних групах, презентація «Обдарованість — 2017″. Результатом стала спільна розробка Моделі «Креативний учитель» та «Креативний урок». У своєму публічному звіті директоршколи Смирнова Галина Олександрівна зазначила, що: «Вже сьогодні втілюється в реальність ще одна мрія школи — з першого вересня розпочинає функціонування спеціалізований заклад «Академія творчості» з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу, школа омріяна та виплекана співпрацею учнів, учителів, батьків, школа з новими перспективами та новими горизонтами для кожної дитини.

Звіт директора школи Г.О.Смирнової про роботу навчального закладу за 2016-2017 навчальний рік підтвердив, що довіра батьків та громадськості виправдана і лише за три роки продемонстрований стрімкий зріст досягнення учнівського та педагогічного колективу. Так 2016-2017 навчальний рік подарував та приніс до скарбниці учнівських ж досягнень- 22 призових місць, проти 18 у минулому році, проти 3-х у 2014-2015 навчальному році.
З них на обласному рівні -2 перемоги правознавство, Міжнародний мовний конкурс з української мови імені Петра Яцика, проти 1 перемоги у навчальному році.
Кожний третій учень школи є талановитим. Доказом є 21 призове місце у творчих конкурсах на рівні району та області, з них обласних 7 перемог.

Презентація творчих майстерень Скадовської школи №2 під час яких дорослі перетворюються на маленьких, безтурботних дітей, забуваючи про усі негаразди і проблеми та залюбки виготовляють креативні речі з матеріалів повсякденного ужитку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>