«

»

Май 29

Ознайомлення з різноманітною рослинністю рідної місцевості

IMG_20190529_084520 IMG_20190529_091628

Зацвітає липа,
Пахне матіола,
Зеленню залита
Даличінь навколо.
На лугах барвистих
Крапельки сріблясті,
На траві, на листях
Сяє сонце щастя.
Квітами буяє
Жовта медуниця,
Ій допомогає
Чарівна душиця.
(Генріх Акулов)

Навчальні екскурсії з біології є обов’язковими та необхідними складовими навчально-виховного процесу. Вони передбачають створення умов для наближення змісту навчального предмету до реального життя, спостереження та дослідження учнями явищ природи і процесів життєдіяльності суспільства, розширення світогляду школярів, формування в них життєво необхідних компетенцій, посилення практичної та професійно-орієнтаційної спрямованості навчально-виховного процесу.
29. 05. 2019 року учні 6-Б класі прийняли участь в навчальна екскурсія з біології, яка проходила на території школи та поза її межами. Учні , з лікарськими і декоративними рослинами, з правилами збору і зберігання рослин.
Учні систематизували знання з предмету; встановлювали зв’язок теорії з практикою; розширювали та поглиблвати знання; розвивали творчі здібності, проявили зацікавленість і спостережливість, актуалізували пізнавальні інтереси; формували науковий світогляд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>