«

»

Май 28

ознайомилення з рослинами Херсонщини, занесеними до Червоної книги України

IMG_20190528_092026 IMG_20190528_092156

Краса природи – справжнє диво.
Все неповторне і живе.
Де не поглянь, скрізь так красиво:
По небу сонечко пливе,
Навколо височіють гори,
Між горами дзюрчить вода.
А ліс зелений, наче море,
І всюди казка ожива!
(Надія Красоткіна)

Навчальна екскурсія — це форма роботи, спрямована на вивчення учнями при керівній ролі вчителя певних явищ, процесів, предметів через безпосереднє їх сприймання і спостереження в конкретному природному середовищі.
Під час екскурсії відбувається накопичення в учнів змістових уявлень, які слугують основою для формування біологічних понять. Вони забезпечують зв’язок теорії з практикою, дають змогу показати учням в натуральному вигляді біологічні об’єкти, які використовуються для безпосереднього вивчення та ознайомлення з ними.
28. 05. 2019 року в 7-А класі на території школи та поза її межами відбулась навчальна екскурсія з біології, учні ознайомилися з: рослинами Херсонщини занесеними до Червоної книги України, з лікарськими і декоративними рослинами своєї місцевості, з деревними формами рослин. Учні систематизували знання з біології, розвивали вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки, як раціональний природокористувач.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>