«

»

Май 02

« Нова українська школа, як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору»

18155907_486174655061483_8582331037817141895_o (1)

 

Орієнтуватись в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного суспільства
25 квітня 2017 року у Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження призерів та переможців ІІІ Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ « Нова українська школа, як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору». Ініціаторами конкурсу були Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Компанія Майкрософт та ін.
Організацію та проведення конкурсу координували: Литвинова С.Г., керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», доктор пед. наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України та Китайцев О. М., завідувач сектору електронних освітніх ресурсів ДНУ «Інститут модернізації освіти МОН України». Метою конкурсу було підвищення рівня ІК-компетентості, напрацювання навичок співпраці та кооперативної онлайнової роботи, а також підвищення мотивації вчителів до використання новітніх технологій під час навчальної та виховної роботи з учнями. У конкурсі взяли участь понад 520 учнів та 320 вчителів. Велика честь випала Скадовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2, що другий рік поспіль впроваджує Всеукраїнський проект « Хмарні сервіси в освіті», стати переможцем серед 16-ти шкіл-переможців Всеукраїнського рівня. Цей здобуток є підтвердження кропіткої праці педагогів та учнів школи з впровадження ІКТ технологій. Ми пишаємося учителями Булановою Іриною Михайлівною, Смирновою Надією Олександрівною, Зуденковою Інною Миколаївною, Конопадою Оксаною Миколаївною, Кушнірук Вірою Олексіївною. Красновою Оленою Олександрівною, Медвєдєвим О. Ю, які стали активними учасниками конкурсу та приклали немало зусиль щодо підготовки учнів до конкурсу. Найбільш активними у розробці уроків з використанням інформаційних технологій стали учителі школи Краснова Олена Олександрівна та Смирнова Надія Олександрівна Дев’ять учнів школи Смирнов Даніїл, Біліченко Даніїл, Баб’як Вікторія, Алейник Карина, Тон Ангеліна, Плотник Дана, Рябікіна Ольга, Бєлєвцова Дар’я надали роботи на конкурс за номінаціями «Мама», « Видатні жінки України», « Видатні особистості сучасності».
Ми вдячні доктору педагогічних наук, cтаршому науковому співробітнику Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, директору методичного центру інформаційних технологій в освіті Литвиновій Світлані Григорівні, за підтримку нашого навчального закладу, за великий внесок у створенні Нової української школи на загальнодержавному рівні. Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 стала складовою Нової української школи ІКТ-насиченого простору. Це дуже почесно та відповідально, адже спонукає педагогічний колектив до подальшої наполегливої та творчої роботи щодо створення інноваційного простору навчального закладу, у якому кожна дитина матиме змогу оволодіти інформаційно комунікативними компетенціями відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного суспільства.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>