«

»

Мар 20

«Людина повинна бути людиною»

29432379_290029418195701_6509789219383148544_n

Толерантна людина – це перш за все особистість, якій притаманні духовні, моральні цінності та якості. Як писав О.Довженко: «Людина повинна бути людиною».

З цього розпочався тренінг у 6-Б класі «Толерантність кожен день», який проводила медіатор шкільної служби порозуміння «Відкриті серця» Кравчук Тетяна учениця 7-А класу. Проведені вправи «Асоціація на самого себе» та «Чарівний стілець» відкрили можливість учням дізнатися про ті якості, які присутні даній особистості. Проявили толерантне ставлення один до одного, за допомогою слів ввічливості. Для того, щоб показати толерантність у нашому середовищі та на певний час стати не такими як усі допомогла вправа «Пустіть мене у коло», яка згуртувала групи учнів, які працювали один на одного. По закінченню тренінгового заняття діти виконали релаксацію «Мені приємно, коли…», кожен учасник проговорив позитивне ставлення та отримані емоції від однокласника.
Твори добро – ось заклик толерантності, ось гідний вчинок кожної людини, кожного громадянина.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>