«

»

Апр 24

«Компетентнісна спрямованість оновлених програм для початкової школи».

 

31143739_1657694111010976_4192831813799828855_n

24 квітня в стінах Скадовської «Академії творчості» пройшов районний семінар учителів 1 – х класів за темою «Компетентнісна спрямованість оновлених програм для початкової школи».

Кожна дитина – неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями. Саме тому вже третій рік наша школа працює за НПП «Інтелект України».

Учителі, які завітали до нашого закладу, мали змогу відвідати урок з читання у 1 класі за НПП «Інтелект України», який провела вчитель Гаєвська В.М.затемою: « Алфавіт. Звуки [у], [йу], букви Юю. Творчість Шарля Перро».

Навчання в проектних класах проходить цікаво для вчителя і дитини. Тут усе продумано до найменших деталей: кожне слово, кожне завдання це частина єдиного цілісного процесу пізнання.Немає нераціональних завдань, випадкової інформації, бездумного заучування. Усі завдання чітко підпорядковані одній меті: процес пізнання має бути цікавим, успішним і викликати в дитини бажання його продовжувати.

«Академія творчості» знаходиться на шляху розбудови Нової української школи. Організація освітнього простору навчального кабінету потребує широкого використання нових ІТ – технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання.

Класний керівник Карнаухова Т.М. познайомила гостей з освітнім середовищем 1 – Б класу. Дизайн класу спрямований на розвиток дитини і мотивації її до навчання.

Учні класу навчаються за Типовим навчальним планом спеціалізованої школи з українською мовою навчання і поглибленим вивченням предметів художнього профілю. Учні опановують окрім основних предметів ще й такі : рисунок, живопис, ліплення, декоративне мистецтво,хореографія, музичне мистецтво.

У стінах нашої школи працюють талановиті вчителі,які допомагають розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини. Вони виховують успішних та щасливих дітей, патріотів України, здатних взяти участь у розбудові могутньої та успішної держави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>