«

»

Окт 11

«Знавці екології»

image-0-02-05-4b35b0ab53e2d8b21e6ecc4173018bdd2d814b84d5ac5b1813a6b6516508d052-V

У Скадовську ми проживаємо,

Екологію любимо, її вивчаємо.

Пишемо, малюємо, досліджуємо, спостерігаємо.

Охороняйте природу! Усіх закликаємо!

Екологія це цікава і складна наука, яка допомагає кожному зрозуміти, які основні проблеми існують на сьогоднішній день та як кожен із нас особисто може хоч трішки покращити стан навколишнього природнього середовища.

У рамках проведення тижня екологічної освіти в Скадовській спеціалізованій ЗОШ I – III ст. «Академія творчості» 10 жовтня відбувся турнір – «Знавці екології», епіграфом якого стали слова Бородіна : «Природа – такий же унікум, як картина Рафаеля, знищити її легко, відновити неможливо». Цей захід розширив знання учнів 10, 11 класів про навколишній світ, допоміг їм з любов’ю і щирістю осягнути Землю, побачити її красу і безмежність та дав змогу відповісти на запитання «Що ми повинні робити, щоб зберегти природу?».

Учні 5-го А класу, слідкуючи за перебігом турніру, розфарбовували Землю у різні кольори, намагаючись показати, що на нашій планеті велика кількість екологічних проблем. Своє занепокоєння, сум, тривогу з цього приводу вони передали темними кольорами – кольорами безнадії. Але школярі зрозуміли, що наша природа не хоче гинути, хоч і з великими зусиллями, вона поки-що жива, багатогранна, дивовижна. Так з’явилися на наших малюнках зелений, жовтий та оранжевий кольори – кольори життя. Блакитний колір – це колір віри та надії.

Протягом турніру старшокласники намагались з’ясувати позитивний та негативний вплив хімічної промисловості, синтетичних матеріалів та речовин на екологічний стан середовища, проаналізували негативні глобальні зміни на Землі, зазначили важливість природничих наук у розв’язанні актуальних екологічних проблем сучасності.

Турнір був цікавий та захоплюючий, бо учасники проявили себе як юнні екологи, намагаючись вирішити проблему нестачі прісної води у світі.

Переможці отримали медалі кращих знавців екології.

«Природа потребує захисту. Ми не можемо залишитися байдужими до її закликів,» — такий висновок підведений учнями після турніру.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>