«

»

Мар 31

«Земля – наш спільний дім»

972104_1630540750392979_99137024028672485_n

30 березня учні Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів « Академія творчості» взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екологічних театрів та агітбригад « Земля – наш спільний дім» та вибороли почесне ІІ місце.
Команда « Дельфін » у своїй екологічній казці « Повчальна пригода » прагнула навчити дбайливо ставитися до природних ресурсів, зокрема, до моря. Навчити любити свій край. Виховувати бережне і дбайливе ставлення до природи, прагнення примножувати її багатства.
Журі конкурсу високо оцінили акторську майстерність нашої команди та нагородили Дипломами у номінаціях « Вдале режисерське втілення конкурсу» та «Акторська майстерність» — за талановите виконання коників.
Глядачі зацікавлено спостерігали за дійством на сцені та були в захваті поданням і акторською грою , всі в залі залишились в піднесеному настрої і по завершенні вистави аплодували нашим артистам стоячи!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>