«

»

Дек 03

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

24176708_1500784623368593_5838892374055710481_n

Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя.

 До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та Дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми для учнів нашої школи проведено інформаційно-просвітницький, профілактичний захід спрямований на усвідомлення учнями небезпеки, пов’язаної із поширенням ВІЛ-інфекції та СНІДу, та формування навичок позитивної поведінки, здорового способу життя.
Учні прослухали міні – лекцію , переглянули відеоматеріали щодо профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу та брали активну участь в обговоренні.
Для учнів слово СНІД стало не якоюсь міфічною хворобою яка ніколи їх не торкнеться, а цілком реальною загрозою для всіх і кожного. За допомогою нашого заходу ми формуємо толерантне ставлення до людей які живуть з ВІЛ та допомагаємо усвідомити усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>