«

»

Ноя 15

День відкритих дверей у школі — вимога сучасного суспільства.

23621195_849446308567297_7963498865817450057_n

Школа сьогодні — об’єкт пильної уваги і обговорення в соціумі. Батьків цікавить атмосфера, яка оточує дітей, і якість освіти особливо це стосується п’ятикласників, адже це період адаптації до середньої ланки школи. У «Академії творчості» врахували інтереси всіх учасників освітнього процесу та продемонстрували всі аспекти шкільного середовища.


У цей день батьки мали можливість милуватися роботами учнів 5-го класу з поглибленим вивченням предметів художньо – естетичного циклу. Вихованці продемонстрували більше п’яти технік виконання художніх робіт, і це за невеликий проміжок часу. Калейдоскоп відкритих уроків з базових дисциплін: математика, історія, українська література, англійська мова дали можливість батькам стати повноцінними учасниками освітнього процесу та побачити ступінь самостійності дитини. Спробувати себе у ролі учнів батьки мали змогу під час тренінгу «Ефективне спілкування батьків і дітей».
Закінчився день педагогічним консиліумом «Особливості адаптаційного періоду учнів 5-х класів» за підсумком якого розроблені методичні рекомендації для вчителів та батьків.
Підсумовуючи продуктивну роботу дня директор школи Г.О.Смирнова зазначила, що систематичне проведення таких заходів дозволить зробити освітній процес прозорішим і ближчим до родин, а це в свою чергу позитивним чином позначиться на якості навчання і викладання навчальних предметів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>