«

»

Фев 05

День безпечного Інтернету

Clipboard01 Clipboard03

Clipboard02 IMG_6275_0

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом.

У Скадовській «Академії творчості» з нагоди Дня безпечного Інтернету, з метою підвищення освіченості з питань кібербезпеки учні старших класів переглянули безкоштовний онлайн-урок за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC. Протягом наступного тижня учні 8-11 класів пройдуть тестування для отримання сертифікатів Мережних академій Cisco. Не відстають від учнів середньої ланки і молодші учні. Вони взяли участь у Всеукраїнському конкурсі від компанії «На урок» «Безпечний інтернет та отримати сетрифікати і дипломи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>