«

»

Сен 21

«Героями не народжуються – героями стають»

21587086_825775254267736_9122229320910847173_o

Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.


У житті завжди є місце подвигу, але шлях до нього лежить через виховання в собі почуття обов’язку, відповідального ставлення до своїх обов’язків. 19 вересня у стінах Скадовської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів «Академія творчості» пройшла відкрита година мужності «Героями не народжуються – героями стають» у 5-А класі. Виховуючи почуття обов’язку дівчата класу вчилися надавати першу медичну допомогу, а хлопці вправлялися у влучності, щоб довести, що вони теж сміливі та сильні. Діти з захопленням складали грона калини називаючи якості особистості які притаманні громадянину, патріоту своєї країни. У перемозі над своїми слабостями і недоліками і народжується той героїчний характер людини, якими ми можемо пишатися у минулі, нинішні і прийдешні часи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>