«

»

Дек 14

Вітаємо переможців предметних олімпіад!

 Смирнов Смирнов Даніїл, 8-Б клас — І місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови (вчитель Зуденкова І.М..)
Di Краснова Діана, 3-А клас — І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (вчитель Югова Н.І.)
 1 Довгаль Олександра, 9-А клас — І місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з правознавства (вчитель Смирнова Г.О.)
2 Прокопенко Ксенія, 10 клас — І місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з правознавства (вчитель Смирнова Г.О.)
Bar Баранов Ярослав, 11 клас — І місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з географії (вчитель Пазяк І.Б.)
 Гр Грушовець Поліна, 6-А клас — ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Котелевич О.В.)
мел Мелешко Анна, 9-А клас — ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика(вчитель Савінова В.М.)
 Риенкова Риженкова Анастасія, 9-Б клас — ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання (вчитель Кушнірук В.О.)
Bar Баранов Ярослав, 11 клас — ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з правознавства (вчитель Серьогін О.О.)
 DSC_0012 Латишев Віталій, 7-Б клас — ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з хімії (вчитель Глазунов М.М..)
 Гр Грушовець Поліна, 6-А клас — ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (вчитель Котелевич О.В.)
 загружено Котлярова Катерина, 10 клас — ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з географії (вчитель Пазяк І.Б.)
 Bar Баранов Ярослав, 11 клас — ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з історії(вчитель Серьогін О.О.)
 Ол Олійник Дмитро, 9-А клас — ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з інформаційних технологій (вчитель Краснова О.О.)
 Ол Олійник Дмитро, 9-А клас — ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з математики (вчитель Гавриш С.П.)
 lyash Ляшенко Анастасія, 9-А клас — ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з хімії (вчитель Глазунов М.М..)
 Дудченко Дудченко Ксенія, 7-А клас — ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови (вчитель Котелевич О.В..)
 мел Мелешко Анна, 9-А клас — ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови (вчитель Савінова В.М.)
 загружено Котлярова Катерина, 10 клас —  ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови (вчитель Зуденкова І.М..)
 Баженова Баженова Юлія, 11 клас — ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови (вчитель Варакіна О.М.)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>