«

»

Сен 28

Відроджені гімназії України

 

IMG_1224002

DSC_0617 001

Теплого вересневого дня Скадовська СЗОШ «Академія творчості» гостинно приймала найкращих керівників зі всієї України, учасників асоціації «Відроджені гімназії України» на чолі з Президентом ВГУ Ярославом Турянським та за участю директора гімназій Фінляндії Ari Pokka. Із 2014 року наш заклад є членом цієї асоціації. Завдяки плідній праці педагогами школи впроваджено досвід Школи повного дня (гімназія м. Стрій), реалізовано участь у Всеукраїнському проекті «Хмарні сервіси в освіті» та ще багато різних ініціатив педагогічного досвіду України. Дуже почесним і відповідальним було прийняття у школі справжніх педагогів-професіоналів. «Академія творчості» продемонструвала справжню єдність і креативність під час візитівки закладу, а концертна програма викликала бурхливі оплески та вразила глядачів. Велика вдячність за підготовку творчих локацій, режисуру, втілення яскравих ідей у виступах учнів закладу Надії Смирновій та за участь творчих колективів Наталії Уварової, Юлії Колос.

Гостям було презентовано Художню галерею школи. Під час проведення екскурсії під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Савінової В.М. гостям було презентовано кращі художні твори учнів закладу, роботи з художньо-прикладного мистецтва. Прикладне мистецтво, проведення майстер-класів учнями та педагогами закладу є справжньою окрасою школи вже багато років. Вихованці власними руками роблять його красивим, а це і живопис і ліплення і графіка, яка створює атмосферу натхнення, доказом якого став урок у форматі 3D під керівництвом Віри Кушнірук. Ми переконані, що новостворена Художня галерея стане центром освітнього життя Академії творчості.
Захід проводився в день відзначення 110-річчя В.О. Сухомлинського, саме тому неабиякий інтерес у педагогів викликала міні-імпровізація за казками педагога. Учителі школи І ступеня у яскравому театральному жанрі представили своїх учнів в образах героїв казок.
Ми переконані, що діяльність Всеукраїнської асоціації «Відроджені гімназії України» під керівництвом Ярослава Турянского — є прикладом для всієї Україні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>