Виконання Закону України «Про освіту»

Мова навчання у закладі

Мова освітнього процесу (відповідно до ЗУ «Про освіту» ст.. 7 та відповідно до Статуту закладу освіти п. 1.11. «У навчальному закладі визначена українська мова навчання») — УКРАЇНСЬКА.

Структура та органи управління закладу освіти (витяг зі Статуту закладу освіти): 

1.4. Засновником навчального закладу є Скадовська міська рада.

1.5. Уповноваженим органом управління навчальним закладом з питань і в межах повноважень, делегованих Засновником, є відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації (надалі — Уповноважений орган).

Колегіальним органом управління  закладом є педагогічна рада. Органом громадського самоврядування у закладі є Рада школи.

Для учнів з особливими  потребами створені умови для до потрапляння з першого по третій поверхи приміщення закладу освіти.

Керівництво закладом здійснює директор Смирнова Г.О.

1.12. Структура навчального закладу включає:

Школу І ступеню (початкова школа) – загальноосвітні класи, класи з поглибленим вивченням окремих предметів, спеціалізовані класи з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу.

Школа ІІ ступеню (основна школа) – загальноосвітні класи, класи з поглибленим вивченням окремих предметів, спеціалізовані класи з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу.

Школа ІІІ ступеню ( профільна школа) – загальноосвітні класи з визначеним профілем навчання відповідно до запитів учнів та їх батьків.

Вакантні посади педагогічних працівників станом на 01 травня – відсутні.

Правила прийому до  освітнього закладу (витяг зі Статуту школи):

Відповідно до п.2.5 Статуту: «2.5.Зарахування до навчального закладу учнів здійснюється наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заява батьків або осіб, які їх замінюють), а також свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка.  До першого класу зараховуються, як правило, діти з 6-ти років. У разі потреби учень може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого навчального закладу. Переведення учнів здійснюється за наявністю особової справи учня встановленого зразка Міністерства освіти і науки України. Видача особової справи учня батькам або особам, які їх замінюють, для переведення до іншого навчального закладу, можлива лише при умові надання довідки про зарахування на навчання, що надав цей заклад..».


Про результати внутрішкільного моніторингу якості освіти за I семестр 2018/2019 навчального року

Про зарахування дітей до 1-х класів 2019/2020 навчального року

Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Скадовської спеціалізованної загальноосвітньої школи I-III ступенів «Академія творчості» з поглибленим вивченням предметів художньо естетичного циклу Скадовської міської ради

Прийом документів дітей до першого класу

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Освітня програма на  2018-2019 навчальний рік

Статут Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III cтупенів «Академія творчості»

Аналіз роботи закладу за 2017/2018 навчальний рік та завдання на 2018/2019 навчальний рік

План роботи на 2018/2019 навчальний рік 

Наскрізний процес формування цінностей в школярів

Інформація про кадровий склад

Кадрова політика ЗЗСО станом на 01.09.2018

Матеріально-технічне забезпечення

Кількість учнів 406 чол, потужність 1200чол.

Звіт про використання батьківської підтримки

Звіт про витрачені кошти за червень-серпень 2018

Звіт про витрачені кошти за вересень 2018

Концепція нової Української школи

Закон України «Про освіту»

План заходів НУШ до 2029 року

Щодо нагальних питань впровадження Закону України про освіту

Про закріплення території обслуговування

ЗВІТ Про одержану літературу впродовж 2018 року, закладену до бібліотечного фонду Скадовської СЗШО I – III ступенів «Академія творчості» (станом на 01.01.2019 року)

Про організацію Служби внутрішнього моніторингу якості освітньої діяльності в Скадовьскій СЗОШ I-III cт. «Академія творчості»

Перехідне положенння про систему внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності

 

ScanImage001 ScanImage002

Атестація навчального закладу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>