«

»

Ноя 09

«Вареник кличе на гостину»

 

23435117_1478351358945253_2089273026050006717_n

Українська душа споконвіку любила вeсeлитися, забуваючи життєві нeгаразди та прикрощі.

А що може бути кращим, як зібратися разом, щоб пожартувати? Так і учні нашої школи організувавши конкурсно – розважальну програму, присвячену одній із найуживаніших національних страв, своєрідному кулінарному бренду нашої країни « Вареник кличе на гостину». Ця страва завжди доречна – і в піст і у свято. І на сході, і на заході, і на півдні та півночі України нею зустрічають гостей. А ще її називають «панами на всю губу». І звичайно ж це – українські вареники.
Учні, презентуючи свою оригінальну страву, продемонстрували артистизм і таланти, виконуючи українські пісні, гумористичні твори, розповіді про українські звичаї та традиції, цікаві факти, пов’язані з варениками.
Вареник за формою нагадує Місяць, йому в народі приписували відповідні функції Місяця – сприяти добробуту і зміцненню здоров’я людини. Мабуть, тому й панувала на святі атмосфера добра і гарного настрою.
Почесне журі із задоволенням слухали українські пісні про вареники, оцінили найоригінальніші презентації та страви і переконались,що є у нас у школі справжні кулінари, талановиті, розумні, кмітливі, працьовиті, якими славиться наша Батьківщина. Сподіваємось, що вони прославлять і на весь світ наші національні і культурні традиції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>